O nas

#3Miasto
dla dzieci

Dolor sit amet o 3Miasto dla dzieci

Witam, mam na imię Maciej i jestem ojcem 4-letniej Agatki. Wiem, jak ważną rolę w procesie dorastania dzieci tworzą wspomnienia. To nie tylko zbieranie poszczególnych momentów i odkładanie ich do „pudelka”, ale między innymi kreowanie charakteru dziecka i sprawdzanie, jak radzi sobie w rożnych sytuacjach. Razem z Agatką lubimy spędzać czas aktywnie i niesztampowo. Staram się, aby jej dzieciństwo było wesołe, kolorowe i pełne uśmiechu.

Pewnego razu szukając w Internecie inspiracji na temat ciekawych miejsc do odwiedzenia zauważyłem, że nie można znaleźć ich wszystkich w pigułce. W ten sposób pojawił się pomysł stworzenia strony, która będzie pewnego rodzaju przewodnikiem dla rodzin z dziećmi do interesujących miejsc na mapie Trójmiasta.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę lub znasz jakieś ciekawe miejsce, którego zabrakło Ci na „3Miasto dla dzieci” zapraszamy do kontaktu kontakt@trojmiastodladzieci.pl

Formularz kontaktowy


  WAŻNE WSPOMNIENIA

  To my – rodzice decydujemy, jakie wspomnienia będą miały nasze dzieci. Możemy wypełnić ten obszar pięknymi, radosnymi chwilami.


  RÓŻNORODNOŚĆ DOZNAŃ

  W Trójmieście jest dostępnych dla dzieci wiele atrakcji, które rozwijają ich wrażliwość, wiedzę o świecie, a także kondycję fizyczną.


  BUDOWANIE RELACJI

  W miejscach dedykowanych najmłodszym nasze dzieci spotkają się z rówieśnikami i poprzez zabawę mogą uczyć się przyjaznych relacji.


  MAPA WRAŻEŃ

  Razem wypełnijmy mapę, dzięki której dzieci będą miały kolorowe dzieciństwo. Pokażmy innym, gdzie warto zabrać swoje pociechy!